₺129,90 KDV Dahil
₺168,87 KDV Dahil
₺199,90 KDV Dahil
₺259,87 KDV Dahil
₺129,90 KDV Dahil
₺168,87 KDV Dahil

Arnica Küçük Ev Aletleri

 

Son teknoloji Arnica ürünlerini nelerneler.com farkıyla keşfedin!

Kaliteli malzemeleri son teknoloji tasarımlarla birleştiren Arnica sektördeki hayatına 1962 yılından beri devam ediyor. Türkiye’nin ilk narenciye sıkacağı, ilk mutfak robotu, ilk halı yıkama makinesi gibi ürünleri üreten Arnica, kazandığı ödüller ve patenti kendine ait olan tasarımlarla adından söz ettiriyor.

Gıda ve içecek hazırlama, elektrik süpürgesi, buharlı temizlik makinesi, mutfak robotu gibi farklı birçok kategoride hayatınızı daha pratik hale getiren ürünler sunan Arnica kaliteli tasarımlarını uygun fiyatla birleştirerek nelerneler.com’un hızlı teslimat özelliğiyle evlerinize taşıyor.

Hem yurtiçinde hem de yurtdışında sektörün ilklerini belirleyerek satış yapan Arnica’nın en önemli ürünlerinden biri Arnica su filtreli süpürgeler. Kendi üretimi olan Bora 4000 su filtreli süpürge ile 2010 yılında tasarım ödülüne sahip olan Arnica bu alanda daha birçok farklı modelde ürün sunuyor. Türkiye’nin en çok satılan elektrik süpürgesi unvanı da yine Arnica Bora 4000 su filtreli süpürgeye ait. Ayrıca Arnica’nın tüm su filtreli elektrik süpürgelerinde tamamen kendi tasarımı olan “Tozu Yok Eden Teknoloji, DWS” özelliği bulunuyor.

Arnica’nın su filtreli süpürgeleri dışında gıda hazırlama, buharlı ütü, tost makinesi, çay makinesi gibi alanlarda da çok satan ürünlerini nelerneler.com’da keşfedebilirsiniz. Geniş bir yelpazede sunduğu ürünlerle hayatınızı daha pratik hale getirmeyi amaçlayan ve kendinize ayıracağınız zamanı çoğaltmayı hedefleyen Arnica küçük ev aletlerine nelerneler.com’un hızlı teslimat ve vade farksız taksit avantajlarıyla kolayca sahip olabilirsiniz.