• ORİJİNAL

  ÜRÜN
 • ALICI KORUMA

  SİSTEMİ
 • GÜVENLİ

  ÖDEME
 • KOLAY

  İADE
BADO MEYVELİ MUHABBET KUŞU KRAKERİ 105 GR
BADO MEYVELİ MUHABBET KUŞU KRAKERİ 105 GR

BADO MEYVELİ MUHABBET KUŞU KRAKERİ 105 GR (BD.00027)

0,00
Marka : BADO
İndirim Oranı : %23 İndirim
Fiyat : ₺12,87(KDV Dahil)
İndirimli : ₺9,90(KDV Dahil)
₺1,20 'den başlayan taksitlerle
En Geç 3 İş Gününde Kargoda!

Bado Meyveli Muhabbet Kuşu Krakeri 105 Gr Özellikleri

Zengin vitamin içeriği

Doğa mucizesi keten tohumu kullanılarak Omega 3&6 dengesi sağlanmıştır.

Muhabbet Kuşu Yemi zengin çeşitli ve özel takviyeli içeriği ile muhabbet kuşlarının daha sağlıklı, neşeli ve hareketli olmalarını sağlar.

Dayanılmaz lezzet: İçeriğindeki özenle seçilmiş tahıl ve tohumların verdiği doğal bir lezzeti vardır. Ayrıca içeriğindeki havuç kurusu ve özel kuş bisküvisi kuşların ürünü zevkle yemelerini sağlar.

Ekstra Vitamin: Muhabbet kuşlarının metabolizmaları ve ihtiyaçları dikkate alınarak geliştirilmiş ve soğuk ekstruzyon tekniği ile üretilmiş ambalaj üzeri tablolarda da görünen çok çeşitli vitaminleri içerdiği gibi lezzetini destekleyen bal da içerir. Bal vitamin tanelerinin diğer taneler arasından seçilip yenmesini kolaylaştırır.

Besleyici İçerik: İçeriğinde sıradan muhabbet kuşu yemlerine kıyasla çok fazla çeşit içerik bulunmamaktadır. Keten tohumu, Nijer tohumu, havuç kurusu, deniz kabuğu gibi içerikler sıradan yemlerde bulunmayan özel hammaddelerdir.

Kemik Sağlığı: Muhabbet Kuşu Yemi’nin içinde bulunan deniz kabuğu kaynaklı kalsiyum, fosfor, iyot ve vitamin katkısı kaynaklı kalsiyum, fosfor, iyot ve vitamin katkısı kaynaklı D vitamini kuşların, iskelet, gaga ve tırnak gelişimini destekler.

Besleme Şekli: Muhabbet kuşunuz ihtiyacı olan yem miktarını kendi belirler. Yemlik ve suluklarının günlük olarak temiz ve dolu olmasına özen gösterin. Muhabbet Kuş Yemi kuşunuzun tüm ihtiyaçlarını karşıladığı için veteriner hekiminizin özel bir tavsiyesi olmadığı sürece ekstra vitamin ya da, mineral takviyesi vermenize gerek yoktur.

Bakım önerileri:

 • Bir papağan türü olan muhabbet kuşları, evcil hayvan beslemek isteyenler için sevimli, hesaplı ve zahmetsiz bir çözümdür. Bu kuşlar, insanlarla çok iyi dost olur, evinize pozitif enerji getirir ve moralinizi yüksek tutarlar. 
 • Muhabbet kuşları neşeli ve ilgi isteyen hayvanlardır. Muhabbet kuşunuz tek ise, sürekli olarak onu sevmeli, onunla konuşmalı, omuzunuzda gezdirmeli ve evin içinde bol bol uçmasına, sizinle oynamasına izin vermelisiniz. Elinizden beslemek, sık sık öpmek, onunla konuşmak kuşunuzun neşesini artıracaktır. 
 • Muhabbet kuşları çok hassastırlar. Soğuk, rüzgarlı ortamlarda ve cereyanda kalmamalıdırlar.
 • Yem ve suyuna dikkat ediniz. Yemliğinin üzerindeki kabukları 2 günde bir üfleyiniz ve yemliğin üzerine taze yem koyun. 
 • Geceleri uyuyabileceği sessiz ve ışıksız bir ortamda tutun. 
 • Su kabındaki suyu 2 günde bir yenileyiniz. 
 • Gagasını bilemesi için kafese gaga taşı benzeri ürünlerden koyun.
Etiketler
BADO, BADO MEYVELİ, BADO MEYVELİ MUHABBET, BADO MEYVELİ MUHABBET KUŞU, BADO MEYVELİ MUHABBET KUŞU KRAKERİ, BADO MEYVELİ MUHABBET KUŞU KRAKERİ 105, BADO MEYVELİ MUHABBET KUŞU KRAKERİ 105 GR, BADO MEYVELİ MUHABBET KUŞU KRAKERİ GR, BADO MEYVELİ MUHABBET KUŞU 105, BADO MEYVELİ MUHABBET KUŞU 105 GR, BADO MEYVELİ MUHABBET KUŞU GR, BADO MEYVELİ MUHABBET KRAKERİ, BADO MEYVELİ MUHABBET KRAKERİ 105, BADO MEYVELİ MUHABBET KRAKERİ 105 GR, BADO MEYVELİ MUHABBET KRAKERİ GR, BADO MEYVELİ MUHABBET 105, BADO MEYVELİ MUHABBET 105 GR, BADO MEYVELİ MUHABBET GR, BADO MEYVELİ KUŞU, BADO MEYVELİ KUŞU KRAKERİ, BADO MEYVELİ KUŞU KRAKERİ 105, BADO MEYVELİ KUŞU KRAKERİ 105 GR, BADO MEYVELİ KUŞU KRAKERİ GR, BADO MEYVELİ KUŞU 105, BADO MEYVELİ KUŞU 105 GR, BADO MEYVELİ KUŞU GR, BADO MEYVELİ KRAKERİ, BADO MEYVELİ KRAKERİ 105, BADO MEYVELİ KRAKERİ 105 GR, BADO MEYVELİ KRAKERİ GR, BADO MEYVELİ 105, BADO MEYVELİ 105 GR, BADO MEYVELİ GR, BADO MUHABBET, BADO MUHABBET KUŞU, BADO MUHABBET KUŞU KRAKERİ, BADO MUHABBET KUŞU KRAKERİ 105, BADO MUHABBET KUŞU KRAKERİ 105 GR, BADO MUHABBET KUŞU KRAKERİ GR, BADO MUHABBET KUŞU 105, BADO MUHABBET KUŞU 105 GR, BADO MUHABBET KUŞU GR, BADO MUHABBET KRAKERİ, BADO MUHABBET KRAKERİ 105, BADO MUHABBET KRAKERİ 105 GR, BADO MUHABBET KRAKERİ GR, BADO MUHABBET 105, BADO MUHABBET 105 GR, BADO MUHABBET GR, BADO KUŞU, BADO KUŞU KRAKERİ, BADO KUŞU KRAKERİ 105, BADO KUŞU KRAKERİ 105 GR, BADO KUŞU KRAKERİ GR, BADO KUŞU 105, BADO KUŞU 105 GR, BADO KUŞU GR, BADO KRAKERİ, BADO KRAKERİ 105, BADO KRAKERİ 105 GR, BADO KRAKERİ GR, BADO 105, BADO 105 GR, BADO GR, MEYVELİ, MEYVELİ MUHABBET, MEYVELİ MUHABBET KUŞU, MEYVELİ MUHABBET KUŞU KRAKERİ, MEYVELİ MUHABBET KUŞU KRAKERİ 105, MEYVELİ MUHABBET KUŞU KRAKERİ 105 GR, MEYVELİ MUHABBET KUŞU KRAKERİ GR, MEYVELİ MUHABBET KUŞU 105, MEYVELİ MUHABBET KUŞU 105 GR, MEYVELİ MUHABBET KUŞU GR, MEYVELİ MUHABBET KRAKERİ, MEYVELİ MUHABBET KRAKERİ 105, MEYVELİ MUHABBET KRAKERİ 105 GR, MEYVELİ MUHABBET KRAKERİ GR, MEYVELİ MUHABBET 105, MEYVELİ MUHABBET 105 GR, MEYVELİ MUHABBET GR, MEYVELİ KUŞU, MEYVELİ KUŞU KRAKERİ, MEYVELİ KUŞU KRAKERİ 105, MEYVELİ KUŞU KRAKERİ 105 GR, MEYVELİ KUŞU KRAKERİ GR, MEYVELİ KUŞU 105, MEYVELİ KUŞU 105 GR, MEYVELİ KUŞU GR, MEYVELİ KRAKERİ, MEYVELİ KRAKERİ 105, MEYVELİ KRAKERİ 105 GR, MEYVELİ KRAKERİ GR, MEYVELİ 105, MEYVELİ 105 GR, MEYVELİ GR, MUHABBET, MUHABBET KUŞU, MUHABBET KUŞU KRAKERİ, MUHABBET KUŞU KRAKERİ 105, MUHABBET KUŞU KRAKERİ 105 GR, MUHABBET KUŞU KRAKERİ GR, MUHABBET KUŞU 105, MUHABBET KUŞU 105 GR, MUHABBET KUŞU GR, MUHABBET KRAKERİ, MUHABBET KRAKERİ 105, MUHABBET KRAKERİ 105 GR, MUHABBET KRAKERİ GR, MUHABBET 105, MUHABBET 105 GR, MUHABBET GR, KUŞU, KUŞU KRAKERİ, KUŞU KRAKERİ 105, KUŞU KRAKERİ 105 GR, KUŞU KRAKERİ GR, KUŞU 105, KUŞU 105 GR, KUŞU GR, KRAKERİ, KRAKERİ 105, KRAKERİ 105 GR, KRAKERİ GR, 105, 105 GR, GR,