Banyo aksesuarları, sabunluklar, banyo setleri, çamaşır sepetleri, deterjanlıklar ve fırça setleri gibi aklınıza gelecek bir çok ürün çeşitini bu kategoride bulabilirsiniz. Perilla, titiz ve Star gibi kaliteli markaların banyonuzda kullanabileceğiniz birbirinden şık ve yardımcı ürünler uygun fiyat garantisi ile sizleri bekliyor!

 

Banyo Aksesuarları

 

Banyonuza şıklık ve renk katacak bir çok ürün bu kategoride! Birbirinden farklı şekil, desen ve malzemeden üretilmiş banyo setleri banyonuza farklı bir hava katarken banyonuzda düzeni sağlayacaktır. Genellikle 4 ve 5 parçadan oluşan banyo setleri; sabunluk, diş fırçalık ve tuvalet fırçalığı gibi ürün çeşitleri ile banyonuzda ihtiyanız olan her şeyi size sunmaktadır. 
Sevimli deterjan kutuları ile hem deterjanlarınızı güvenle saklayabilir hem de banyonuzda farklılık yaratabilirsiniz. Paslanmaz çelik duş rafları ile şampuan veya sabun gibi ürünlerinizi düzenli bir şekilde koyabilirsiniz. 
İhtiyacınız olan bir çok farklı ürün çeşitiniz bulabileceğiniz bu kategoride en uygun fiyatlar sizleri bekliyor. 

 

Çamaşır Toplama & Kurutma Ürünleri 

 

Kirli sepeti, çamaşır askılıkları, çamaşır sepetleri ve mandal sepetleri gibi aradığınız bir çok ürünü bulabilirsiniz. İhtiyacınız olan evinize uyum sağlayacak bir çok ürün çeşitini kaliteli markaların uygun fiyat seçenekleri ile satın alabilirsiniz. 

 

Nelerneler'de Banyo Ürünleri

 

Banyonuza renk katacak bir çok banyo ürünleri Nelerneler'de sizlerle! İhtiyaca yönelik farklı ürün çeşitlerini bulunduran Nelerneler, piyasadaki en uygun fiyat garantisi ile sizleri bekliyor!