₺6,95 KDV Dahil
₺9,03 KDV Dahil
₺3,95 KDV Dahil
₺5,13 KDV Dahil

Duracell Pil

 

1920’lerin başında yolculuğuna başlayan Duracell günümüzde tüm evlerde, iş yerlerinde, okullarda ve aklınıza gelebilecek tüm mekânlardaki cihazlarda kullanılan bir marka haline geldi. Hem şarj edilebilir hem de alkalin pil üreticisi olan Duracell rakiplerine oranla on kata kadar daha güçlü olduğu iddiasını sürdürüyor.

Kablosuz klavye, mouse, kumanda, müzik çalar, saat, hesap makinesi, oyuncak ve daha birçok elektronik cihazın çalışmasına yardımcı olan Duracell piller, dünyanın bir numaralı tüketici pilleri üreticisi tarafından üretiliyor. Dünya çapında yüzlerce ülkede satışı gerçekleşen Duracell, teknolojiye olan yatırımı sayesinde daima yepyeni ürünlerle tüketicilerini buluşturuyor ve her saniyede ortalama 63 Duracell ürünü satılıyor.

Nelerneler.com’da Duracell’in ürettiği ihtiyacınıza özel tüm pilleri bulabilirsiniz. Duracell kalem pil, Duracell ince pil, Duracell şarj edilebilir pil gibi ihtiyacınız olan tüm piller hızlı teslimat ve nelerneler.com güvencesiyle kısa sürede kapınızda olacak. Duracell şarj edilebilir pillerin yanı sıra Duracell şarj makinesini de nelerneler.com’da bulabilirsiniz.

Çinko karbon pillere oranlar on kata kadar daha uzun ömürlü olan piller, Duracell’in geliştirdiği Duralock teknolojisi sayesinde kullanılmadığı takdirde 10 yıla kadar ömrünü koruyor. Ayrıca Duracell’in Turbo Max teknolojisi sayesinde şimdi Duracell piller eskisinden daha da güçlü!

Siz de dünyanın en büyük cihaz üreticilerinin önerdiği Duracell pilleri tercih ederek cihazlarınızı koruyabilir, çok daha uzun ömürlü olmasını sağlayarak cihazlarınızdan maksimum verim alabilirsiniz.