Evinizde, işyerinizde veya arabanızda kullanabileceğiniz aklınıza gelebilecek bütün elektronik ürünleri içerisinde bulundurduğu kategoridir. Küçük ev aletlerinden, bilgisayar aksesuarlarından, telefon aksesuarlarına kadar ihtiyacınız olan her şeyi bu kategoride bulabilir, piyasadaki diğer ürünleri ile karşılaştırabilirsiniz. Piyasada bulunan en uygun fiyatlar ile sizleri ihtiyacınız olan elektronik ürünlerle buluşturuyoruz. 

 

Küçük Ev Aletleri

 

Elektronik denilince akla ilk gelen kategorilerden biri olan küçük ev aletleri kategorisi. Evimizde işlerimizi kolaylaştırmamızı sağlayan küçük ev aletleri, günlük yaşantımızda bize bir çok alanda yardımcı olur. Evimizin olmazsa olmaz ürünlerini içerisinde bulunduran küçük ev aletleri kategorisi, en uygun fiyat seçenekleri ile bu kategoride sizleri bekliyor. Kahve makinesi, süpürge makinesi, blender, ısıtıcı gibi ürünlerin hepsi piyasanın en kaliteli markaları ile bu kategoride!

 

Bilgisayar

 

Bilgisayar hayatımızın her alanında bize eşlik eden önemli bir araçtır. Gerek iş yerimizde gerekse evimizde olmazsa olmazlarımızdandır. Bilgisayar deyince aklımıza bir çok farklı ihtiyaç gereği aksesuarları gelmektedir. Bellek seçenekleri, Klavye & Mouse setleri, kulaklık, mikrofon, web kameraları, HDD/SDD disk sürücüleri ve yedek kablo gibi ihtiyacınız olan her türlü ürünü bulabileceğiniz bir kategoridir. 
Bilgisayarınızı destekleyecek ürünler ve aksesuarla ile ihtiyacınız olacak şekilde bilgisayarınızı kişileştirebilirsiniz. 
Evinizde veya ofisinizde kullanım sağlayabileceğiniz kartuş gibi ürünleri Ofis & Tüketim Ürünleri kategorisinde bulabilirsiniz. 
Kişisel Bilgisayar kategorisinde bilgisayar taşıma çantası gibi ürünlere bakabilirsiniz
İşyeriniz için ideal olacak tarayıcı ve yazıcı gibi ürünlerini Baskı Çözümleri kategorisinde sizleri bekliyor.
Her alanda ihtiyacınız olan çoklayıcı kablolar ve dönüştürücüler gibi ürünleri Kablo, Switch, Çoklayıcılar kategorisinde bulabilirsiniz. 

 

Telefon & Aksesuarlar

 

Hayatımızın en vazgeçilmez elektronik ürünü olmaya aday telefonlarımız, çeşit aksesuarlar ve destekleyiciler ile kişileştirebilirsiniz. Telefonunuz için ihtiyacınız olan her türlü ürün seçeneklerini bu kategoride bulabilirsiniz. Araç içinde telefonunuzu güvenle kullanmanız için araç içi telefon tutacağı en uygun fiyat imkanı ve farklı ürün özellikleri ile bu kategoride. Gündelik yaşantınızın her anında kullanabileceğiniz kablolu ve kablosuz kulalık çeşitleri; telefonunuzun şarjı bittiği her yerde şarjını doldurabileceğiniz Powerbank seçenekleri; farklı giriş uçlu USB kablolarına kadar bir çok ürün çeşitleri kaliteli ve en uygun fiyatlar ile sizleri bekliyor.

 

Piller ve Şarj Cihazları

 

Kodak, Sony ve Duracell gibi piyasanın en iyi markalarının bulunduğu pil seçenekleri ve pil şarj cihazları ile uygun fiyat garantili ürünler bu kategoride!

 

TV, Görüntü, Ses Sistemleri

 

Projeksiyon perdeleri, televizyonlar ve uydu alıcıları gibi ürünlerin bulunduğu kategoridir. Evinizde veya işyerinizde kullanım sağlayabileceğiniz en uygun fiyatlar ile kaliteli ürün seçenekleri sizleri bekliyor.

 

Nelerneler'de Elektronik 

 

Piyasanın en iyi markalarını bünyesinde bulunduran, geniş ürün yelpazesine sahip elektronik kategorisi nelerneler'de sizleri bekliyor. 
Kaliteyi en uygun fiyatlarla sizlere sunmayın amaçlayan nelerneler.com olarak sizleri elektronik ürünlerle buluşturuyoruz!