Yapacağınız minicik dokunuşlar bile evinizde büyük farklar yaratmanıza yeter. Böyle anlarda ihtiyacınız olan o minik dokunuşları dekorasyon ürünleri ile yakalayabilirsiniz. Ev dekorasyonu dediğimizde aklımıza gelebilecek; düzenleyici, aydınlatma ve dekoratif ürünler gibi kategorilerin bulunduğu bir çok ürün çeşidi gelmektedir. 

 

Dekorasyon & Düzenleyici

 

Düzen belkide evinizde yaratabileceğiniz en büyük farkı ortaya koyar. Kısıtlı ve dar alanlarda veya eşyalarınızın birbirine karıştığı durumlarda kurtarıcınız olacak dekorasyon & düzenleyici bölümü, ihtiyacınız olacak ürünleri sizlere sunuyor. 

Farklı organizer çeşitleri, dekoratif askı ve saklama kutuları ile evinizde hem düzeni hem de şıklığı yaratabilirsiniz. Banyoda, mutfakta, dolap çekmecelerinde veya raflarda kullanabileceğiniz birbirinde güzel dekoratif ve düzenleyici ürünler ile minik dokunuşlarla evinize büyük farklılıklar getirebilirsiniz. Miniklerin çok sevdiği çizgi film karakterleri ile dolaplarına renk katabilirsiniz. Üstelik farklı boy ve desen seçeneklerine sahip hediye kutuları ile sevdiklerinize sürprizler hazırlayabilirsiniz. 

 

Ev Dekorasyonu

 

Ev dekorasyonu bölümünde; dekoratif ürünler ve duvar çıkartmaları ile evinize renk katabilir, çocuklarınızın odasını süsleyebilirsiniz. Mum çeşitleri ile evinizin her köşesinde hoş bir görüntü yaratabilir. 

 

Aydınlatma Ürünleri

 

Birinci sınıf kanvas kumaştan üretilmiş farklı desen seçenekleri ile hiç bir yerde bulamayacağınız Zer Light Dekoratif Abajür çeşitleri ve dekoratif lambalar ile evinizin her köşesine şıklık katın. İhtiyacınıza göre kullanabileceğiniz aydınlatma çeşitleri ile evinize ışık saçacak ürünler.

Geometrik desen çeşitleri veya 3D dijatal baskı çeşitleri ile çalışma masanızda, yatak odanızda veya salonunuzda kullanabileceğiniz abajür çeşitleri, Farklı renk seçenekleri ile istediğiniz her yerde kullanabileceğiniz kaliteli avize seçenekleri,Şık ve farklı tasarımları ile evinizin her köşesine yakışacak pil ile çalışan dekoratif aydınlatma ürünleri sizleri bekliyor. 

 

Dekoratif Ürünler

 

Salonda, mutfakta, yatak odanızda veya sofranızda kullanabileceğiniz birbirinden farklı dekoratif ürünlerin bulunduğu bir kategoridir. Mumlar, desenli peçeteler, farklı modelde kumbara çeşitleri, priz çerçeveleri ve dekoratif ürün seçenekleri gibi aklınıza gelebilecek bütün ürünleri bulabilirsiniz. 

 

Nelerneler'de Ev Dekorasyon Ürünleri

 

Sadece ufak dokunuşlarla evinizde yaratabileceğiniz büyük farkları size sağlayacak ürünler Nelerneler'de. 

Nelerneler, piyasada bulunan birçok markanın ürünlerini ve başka yerde bulamayacağınız Zer Light aydınlatma ürünlerini en uygun fiyat seçenekleri ile sizlere sunmaktadır.