Zernet E Ticaret ve Bilişim Hizmetleri A.Ş. firmasının kuruluşu olan Türkiye’nin en uygun fiyatlı online alışveriş sitesi olmak amacıyla yola çıkan nelerneler.com, 2017 yılında kuruldu. Online alışveriş sistemini daha keyifli hale getirmeyi hedefleyen nelerneler.com Türkiye’deki online alışveriş siteleri arasında bir numaraya yükselmeyi amaçlıyor. Onlarca farklı kategoride, binlerce ürünün yer aldığı nelerneler.com, piyasadaki en kaliteli ürünler ve en uygun fiyat garantisiyle öne çıkıyor.

Üyelerine küçük ev aletleri, dekorasyon ürünleri, mutfak gereçleri, elektronik cihazlar, oyuncak, kırtasiye gibi birçok farklı kategoride ürünler sunan nelerneler.com; aynı gün kargo, vade farksız taksit, kapıda ödeme ve kolay iade gibi seçeneklerle online alışverişi daha kolay ve keyifli hale getiriyor. Kısacası Türkiye’de online alışverişin en yeni ve en hesaplı adresi nelerneler.com!

Nelerneler.com'da en yüksek güvenlik sistemi olan yeşil bar uygulaması bulunmaktadır, 128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL Sertifikası kullanılmaktadır. nelerneler.com'da alışveriş yapılırken kullanılan kart bilgileri kaydedilmez ve kesinlikle üçüncü kişiler tarafından görülemez.