Sepetim (0 Ürün)
Alışveriş sepetinizde ürün yok.
Menu
x
Elektronik
Ev, Yaşam, Ofis

Hobi, Müzik

48 ürün listeleniyor.
Amfi EXB30W

Amfi EXB30W

836,38 TL
Bağlama Teli Takım 0.20 Uzun Pyramid PBS20
%23indirim

Bağlama Teli Takım 0.20 Uzun Pyramid PBS20

39,00 TL 30,21 TL
Bilek Zili Büyük WRB425RD
%25indirim

Bilek Zili Büyük WRB425RD

53,90 TL 40,69 TL
Bilek Zili WRB420BL
%17indirim

Bilek Zili WRB420BL

42,90 TL 35,74 TL
Bongo Yedek Deri XBD19
%4indirim

Bongo Yedek Deri XBD19

152,90 TL 146,51 TL

İş, okul ya da ev işlerinden sıyrılıp, tüm sorunları bir kenara bırakıp hobiler üzerine yoğunlaşmanın stresi azaltmada büyük bir etken olduğunu artık birçoğumuz biliyoruz. Özellikle “kendine zaman ayırma” olarak bilinen bu yöntemle hayatın sorunlarını bir kenara bırakıp sevdiğiniz hobilere odaklanabilir ve hayatın tadını daha çok çıkarabilirsiniz. Örneğin en uygun fiyatlı müzik aletlerinden birini seçerek uzun zamandır istediğiniz enstrümanı çalmaya başlayabilir ve hayallerinize bir adım daha yaklaşabilirsiniz. Ya da PlayStation oyunlarından birini seçebilir ve ister tek başınıza isterseniz de arkadaşlarınızla birlikte keyifli saatler geçirerek iş ya da okul stresinden kolayca arınabilirsiniz.

Müzik aletleri

Binlerce yıldır insanoğlunun gerek haberleşmek gerekse eğlenmek için bir araç olarak kullandığı müzik hayatımızın vazgeçilmezlerinden biri. Yaklaşık 20 bin yıl öncesine ait olduğu bilinen Almanya’da bulunan ilk flüt bunun en büyük örneklerinden biri. Yüzyıllar içerisinde müzik yapısal anlamda değişim geçirerek bugün teknolojinin de yardımıyla bambaşka bir hale geldi. Her ne kadar artık müzik aletine ihtiyaç duyulmadan sadece bilgisayar programlarıyla müzik yapılabiliyor olsa da bir hobi olarak müzik aleti kullanmanın değeri hiçbir zaman kaybolmayacak. Siz de müzik aletleri kategorimizde bulunan keman, viyolonsel, profesyonel gitar, klasik gitar, klarnet, yan flüt, ney, darbuka, bağlama gibi birçok farklı müzik aletinden birini seçebilir, ister profesyonel müzik hayatınıza devam edebilir, isterseniz de yeni bir hobi edinerek yeni başlayanlar için müzik aletlerinden birini hayatınıza dahil edebilirsiniz.

PC Oyunları

İş yerlerinde ya da evlerimizde kullandığımız bilgisayarların veri işleme, kaydetme gibi özelliklerinin yanı sıra eğlence amaçlı da kullanılabildiğini biliyoruz. Evlerde genellikle oyun amaçlı kullanılan ve hatta oyun için özel olarak üretilen bilgisayarlar günümüzde gerçeğe yakın bir oyun deneyimi yaşayabilmenizi sağlıyor. Ekran kalitesinin iyi olduğunu düşündüğünüz bir bilgisayar ile gerçeğe en yakın pc oyunlarını evinize konuk edebilir; GTA, Need For Speed Underground, Call Of Duty, FIFA gibi efsanevi oyunları evinizin konforlu ortamında oynayabilirsiniz.

PlayStation ve Xbox Oyunları

Bilgisayarlardan sonra hayatımıza giren bir diğer eğlence araçları da PlayStation ve Xbox oyun konsolları. Sadece oyun oynamak için üretilmiş olan bu eğlence araçları bilgisayarların kaldıramayacağı görüntü özelliğiyle, gerçeğe en yakın oyun deneyimini evlerinize getiriyor. Kız ya da erkek her gencin tutkunu olduğu Playstation oyunlarından sonra hayatımıza Xbox oyunları da girdi ve oyun deneyimi gerçek bir hobiye hatta şampiyonluk kazanılan bir spor dalı haline geldi. Siz de oyun kategorimizde kendi oyun konsolunuza uygun olan ve seveceğiniz birbirinden eğlenceli oyunları seçebilirsiniz.

Copyright © 2020 NelerNeler. Tüm hakları saklıdır.