Korkmaz Paslanmaz Çelik Mutfak Aletleri ve Küçük Ev Aletleri

 

Mutfak için aradığınız her şeyi Korkmaz’da bulabilirsiniz! 1972 yılından bu yana mutfaklarınızda ihtiyacınız olan pişirme aletleri ve küçük ev aletlerinin üretimine devam eden Korkmaz, yeni nesil teknolojileri muhteşem tasarımlarla birleştiriyor.

Yurtiçinde paslanmaz çelik tencere denildiğinde akla ilk gelen marka olan Korkmaz aynı başarısını yurtdışında da artırarak sürdürüyor. Kendi ürettiği ürünleri 80 farklı ülkeye ihracat yapan Korkmaz, yurtdışında Türkiye’nin adının anılmasına da katkıda bulunuyor.

Yaklaşık 50 yıllık birikimini evinizde mutlu ve pratik bir hayat sürmeniz için çalışan Korkmaz; paslanmaz çelik mutfak eşyaları, elektrikli ev aletleri ve porselen takımlarıyla mutfaklarınıza şık bir atmosfer kazandırıyor.

Hem tasarıma hem de yeni teknolojilere önem veren Korkmaz markasının bir diğer amacı da yemek pişirirken kullanılan malzemelerde sağlıktan ödün vermemek. Bu sebeple paslanmaz çelik, granit, seramik gibi dayanıklı malzemeler kullanılarak üretilen Korkmaz ürünlerinin hem insan sağlığını önemsediğinden hem de uzun yıllar dayanıklı bir şekilde bozulmadan kullanabileceğinizden emin olabilirsiniz.

Uluslararası sağlık ve kalite normlarına uygun üretim yapan Korkmaz, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi’ne uygun olarak çalışıyor. Siz de en iyi Korkmaz ürünlerini nelerneler.com’un keyifli alışveriş deneyimiyle keşfedebilirsiniz.

Korkmaz paslanmaz çelik tencere seti, Korkmaz çelik çaydanlık, Korkmaz granit tencere seti, Korkmaz çay makinesi, Korkmaz Formula tost makinesi ve mutfakta ihtiyacınız olan daha birçok farklı ürünü nelerneler.com’da uygun fiyat, hızlı teslimat ve vade farksız taksit seçenekleriyle satın alabilirsiniz.