Sepetim (0 Ürün)
Alışveriş sepetinizde ürün yok.
Menu
x
Elektronik
Ev, Yaşam, Ofis
Marka: MİLKWAY

MILKWAY MILKPLUS FORTE BİTKİSEL EMZİREN ANNE İÇECEĞİ ELMALI 125 CC

Ürün Kodu: M01.00022
12,90 TL
Süper Hızlı

Milkway Milkplus Forte Bitkisel Emziren Anne İçeceği Elmalı Özellikleri

Milkplus, yüzyıllardan beri anne sütünü arttırmak için kullanılan galagtogok bitkileri çok özel bir formülle bir araya getirip annelerin kolaylıkla içebileceği hale getirdi.

Sütü az gelen annelerin emzirme dönemi boyunca salgıladıkları süt miktarını arttır ve sıvı ihtiyacını giderir.

Emzirme döneminin en büyük düşmanı olan stres ve uykusuzluk sorunlarını giderir. 

Sakinleştirici özelliği vardır.

Anne sütü ile beslenen bebekteki gaz oluşumunu gidererek, bebeğiniz düzenli uyumasına yardımcı olur.

Kullanımı: 

Milkplus'ın günde 1 şişe olarak tavsiye edilir. 

Uyarı: Gün ışığından ve sıcaktan muhafaza ediniz.

İçindekiler: 

Trigonellafoenum-graceum (Çemen), Matricariarecutita(m.chamomilla)(Mayıs papatyası),Foeniculumvulgare (Rezene), Pimpinellaanisum (Anason), Menthapiperita (Tıbbi nane), Melisa officinalis (Oğulotu ), Rosmarinusofficinalis (Biberiye), Pyrusmalus (Elma Suyu)

Trigonellafoenum-graceum (Çemen): Kullanımı çok eskilere dayanmakta olup günümüzde laktasyon döneminde anne sütünü arttırmak için kullanılır. İçerisinde bulunan bileşikler sindirim sürecine yardımcı olarak anne ve bebeğin gaz ve mide sorunlarında etkilidir. İdrar söktürücü özelliği de mevcuttur.

Matricariarecutita(m.chamomilla) (Mayıs Papatyası): Spazmolitiketkiler’inin sakinleştirici özelliği vardır. Çocuklardaki kramp ve karın ağrılarında etkilidir. Papatya diş çıkarma ağrılarına yardımcı olur.

Foeniculumvulgare (Rezene): Rezene anne sütünü arttırıcı bir galaktogotur. Diğer faydaları hazımsızlık, sindirim sistemi sorunları, anoreksi (beslenme bozuklukları), kolik (karın ağrısı), kabızlık, dispepsi (mide) gibi rahatsızlıklarda da etkilidir.

Pimpinellaanisum (Anason): Emziren annelerin ihtiyacı olan bor, kalsiyum, bakır, fosfor, demir, magnezyum, manganez, potasyum, sodyum, çinko, B1-B2 vitamini ve C vitamini bakımından zengindir. Anne sütünün az olduğu dönemlerde anne sütü miktarını  arttırmak için kullanılır. Anasonun gaz giderici özelliği ve hazımsızlık sorunlarını gidererek emzirmeye teşvik ettiği  yüzyıllardır bilinir. Galagtogog etkisinin yanında mide ve bağırsak rahatsızları ve soğuk algınlığı içinde yüzyıllardır kullanılmaktadır.

Melisa officinalis (Oğulotu): Emziren annelerde süt artışına yardımcı olur. Avrupa da tıbbi kullanımı uzun bir geçmişe sahiptir. Melisa uykuya yardımcı ve sinirleri yatıştırıcı ajan olarak kullanılır. Ağrılı adet dönemlerinde, diş ağrısı, baş ağrısı, bağırsak krampları gibi sorunlarda da kullanılır.

Pyrusmalus (Elma Suyu): Vitamin ve minareler açısından zengindir. Bebek ishallerinde ve dispepsi tedavisinde kullanılır. Annenin enerji ihtiyacını karşılar. Doğal tatlandırıcı olarak kullanılmıştır.

Hiçbir hazırlanma sorunu olmadan annelerin direk içebileceği MİLKPLUS’ın,  anne sütünü 24 ile 48 saat aralığındaarttırdığı  görülür.

Emziren annenin sıvı ihtiyacını gideren Milkplus anne sütü arttırıcı içecek, hazırlanma sorunu olmadan direk içilir.

Milkplus açıldıktan sonra buzdolabında 2 gün muhafaza edilebilir. 

Milkplus ‘tan minumum faydayı almak için açıldıktan sonra tüketilmelidir.

Ürün Hacmi: 125 cc

Yorum Yap

Card Finans Bonus Axess Maximum World Advantage Tek Çekim / Diğer Kartlar / Banka Kartları
Tek Çekim 12,90 TL 12,90 TL 12,90 TL 12,90 TL 12,90 TL 12,90 TL 12,90 TL
2 Taksit 6,45 TL 6,45 TL 6,45 TL 6,45 TL 6,45 TL 6,45 TL -
3 Taksit 4,30 TL 4,30 TL 4,30 TL 4,30 TL 4,30 TL 4,30 TL -
4 Taksit 3,22 TL 3,22 TL 3,22 TL 3,22 TL 3,22 TL 3,22 TL -
5 Taksit 2,58 TL 2,58 TL 2,58 TL 2,58 TL 2,58 TL 2,58 TL -
6 Taksit 2,15 TL 2,15 TL 2,15 TL 2,15 TL 2,15 TL 2,15 TL -
7 Taksit 1,97 TL 1,97 TL 1,97 TL 1,97 TL 1,97 TL 1,97 TL -
8 Taksit 1,74 TL 1,74 TL 1,74 TL 1,74 TL 1,74 TL 1,74 TL -
9 Taksit 1,56 TL 1,56 TL 1,56 TL 1,56 TL 1,56 TL 1,56 TL -

TESLİMAT ŞARTLARI

Ürünleriniz stok durumuna göre siparişiniz onaylandığında depo operasyonumuz içerisine girmekte ve sonrasında özenle hazırlanarak kargoya verilmektedir. Siparişinizin onaylanabilmesi için satın almış olduğunuz ürünlerin ücretinin kredi kartı ile ödenmesi veya siparişiniz Kapıda Ödeme ise kapıda ödeme onayının verilmesi gerekmektedir. Onaylanan siparişler maksimum 1-3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilecektir.

TESLİMAT SIRASINDA İBRAZ EDİLMESİ GEREKEN BELGELER

Bilgi Teknolojileri ve İletișim Kurulu’nun 27/12/2016 tarih ve 2016/DK-YED/517 sayılı kararı ile onaylanan Posta Gönderilerine İlișkin Güvenlik Tedbirlerine Yönelik Usul ve Esaslara istinaden gönderi kabulünde uygulanacak yeni kural gereği ürünlerinizi kargo görevlisinden ya da mağaza personelinden alırken ehliyet, nufüs cüzdanı veya pasaportunuzu göstermeniz gerekmektedir.

İADE ŞARTLARI VE KURALLARI

Satın almış olduğunuz ürünleri fatura tarihinden itibaren 15 gün içinde iade edebilirsiniz. İade edeceğiniz ürün kullanılmamış olmalı, ürünün orjinal koli ve ambalajı bozulmamış olmalı ve ürünün tekrar satılabilirliğine bir engel bulunmamalıdır. Ambalajı olmayan, kullanılmış veya bozulmuş olan ürünler kesinlikle iade alınmamaktadır. İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte E-Arşiv fatura çıktısını; iade formunda yer alan gerekli alanları doldurarak UPS Kargo ile göndermelisiniz. UPS kargo 08502550066 numarasını aradığınızda "73V03W" kodlu firmaya iade yapacağınızı belirtirseniz 24-48 saat içerisinde kargo firması adresinizden iadenizi teslim alacaktır. İade etmek istediğiniz ürün ayıplı ise kargo ücreti tarafımızdan karşılanmaktadır. Diğer durumlarda ise kargo ücreti müşteriye aittir. Niteliği itibariyle iade edilemeyecek ürünler (Örn: Kullanım esnasında vücutla birebir temas gerektiren ürünler, kulaklık, iç giyim), tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar, lisanslı ürünler, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçen ürünlerin iadesi mümkün değildir. DVD, VCD, CD, kaset, taşınabilir bilgisayar, cep telefonu, sarf malzemeleri (toner, kartuş vb.), kozmetik ürünleri gibi ürünlerin iade alınabilmesi için ambalajının ve/veya koruma bandının kesinlikle açılmamış olması gerekmektedir. Eğer ürün şirket adına fatura edilmiş ise ilgili şirket tarafından ürün için iade faturası düzenlenmelidir.

İade kargo paketi tarafımıza ulaştıktan sonra ilgili uzmanlarımız tarafından incelenir ve iade prosedürüne uygun olması halinde iade işleminiz; alışverişinizi kredi kartı ile yaptıysanız kartınıza, kapıda ödeme ile yaptıysanız banka hesap numaranıza 3-7 iş günü içerisinde iade edilir. Kredi kartlı alışverişlerde tarafımızdan iade gerçekleştikten sonra bankaya göre değişmekle birlikte işlemin kredi kartı ekstrenize yansıma süresi 1-8 iş günüdür.

Ürün İade Adresi:
Zernet E Ticaret ve Bilişim Hizmetleri A.Ş.

Hadımköy Depo Adres: Hadımköy Mh. Dr. Mithat Martı Cd. No: 22 Hadımköy / İstanbul

SİPARİŞ İPTAL PROSEDÜRÜ

Siparişinizi tamamladıktan sonra iptal etmek istemeniz halinde, siparişiniz kargoya verilmeden önce Çağrı Merkezimizi (0850 707 00 27) arayarak iptal talebinizi iletebilirsiniz. İşleminiz doğrultusunda kredi kartı ile ödeme yapılmışsa en geç 3 iş günü içerisinde iade işlemi kartınıza gerçekleştirilecektir. Kredi kartlı alışverişlerde tarafımızdan iade gerçekleştikten sonra bankaya göre değişmekle birlikte işlemin kredi kartı ekstrenize yansıma süresi 1-8 iş günüdür. Kapıda Ödeme işlemlerinde iptal durumunda ödeme gerçekleşmediği için herhangi bir iade söz konusu değildir.
Siparişiniz kargoya teslim edildikten sonra iptal etmek istemeniz durumunda ise Çağrı Merkezimizi (0850 707 00 27) arayarak bilgi verebilirsiniz. Bu durumlarda kargonun yola çıktığı zaman baz alınarak paketiniz size ulaşabilir. Siparişinizi hala istemiyorsanız teslim almayabilir veya teslim sonrasında iade prosedürünü uygulayabilirsiniz.

Copyright © 2020 NelerNeler. Tüm hakları saklıdır.