• ORİJİNAL

  ÜRÜN
 • ALICI KORUMA

  SİSTEMİ
 • GÜVENLİ

  ÖDEME
 • KOLAY

  İADE
MILKWAY MILKPLUS FORTE BİTKİSEL EMZİREN ANNE İÇECEĞİ ÜZÜMLÜ 125 CC
MILKWAY MILKPLUS FORTE BİTKİSEL EMZİREN ANNE İÇECEĞİ ÜZÜMLÜ 125 CC

MILKWAY MILKPLUS FORTE BİTKİSEL EMZİREN ANNE İÇECEĞİ ÜZÜMLÜ 125 CC (M01.00021)

0,00
Marka : MİLKWAY
İndirim Oranı : %23 İndirim
Fiyat : ₺16,77(KDV Dahil)
İndirimli : ₺12,90(KDV Dahil)
₺2,15 'den başlayan taksitlerle
Saat 16:00'a kadar verilen siparişler aynı gün kargoda!

Milkway Milkplus Forte Bitkisel Emziren Anne İçeceği Üzümlü Özellikleri

Milkplus, yüzyıllardan beri anne sütünü arttırmak için kullanılan galagtogok bitkileri çok özel bir formülle bir araya getirip annelerin kolaylıkla içebileceği hale getirdi.

Sütü az gelen annelerin emzirme dönemi boyunca salgıladıkları süt miktarını arttır ve sıvı ihtiyacını giderir.

Emzirme döneminin en büyük düşmanı olan stres, uykusuzluk sorunlarını giderir. 

Sakinleştirici özelliği vardır.

Anne sütü ile beslenen bebekteki gaz oluşumunu gidererek, bebeğiniz düzenli uyumasına yardımcı olur.

Kullanımı: 

Milkplus'ın günde 1 şişe olarak tavsiye edilir. 

Uyarı: Gün ışığından ve sıcaktan muhafaza ediniz.

İçindekiler: 

Trigonellafoenum-graceum (Çemen), Matricariarecutita(m.chamomilla) (Mayıs papatyası), Foeniculumvulgare (Rezene), Pimpinellaanisum (Anason), Menthapiperita (Tıbbi nane), Melisa officinalis (Oğulotu ), Rosmarinusofficinalis (Biberiye), Üzüm Suyu

Trigonellafoenum-graceum (Çemen): Kullanımı çok eskilere dayanmakta olup günümüzde laktasyon döneminde anne sütünü arttırmak için kullanılır. İçerisinde bulunan bileşikler sindirim sürecine yardımcı olarak anne ve bebeğin gaz ve mide sorunlarında etkilidir. İdrar söktürücü özelliği de mevcuttur.

Matricariarecutita(m.chamomilla) (Mayıs Papatyası): Spazmolitiketkiler’inin sakinleştirici özelliği vardır. Çocuklardaki kramp ve karın ağrılarında etkilidir. Papatya diş çıkarma ağrılarına yardımcı olur.

Foeniculumvulgare (Rezene): Rezene anne sütünü arttırıcı bir galaktogotur. Diğer faydaları hazımsızlık, sindirim sistemi sorunları, anoreksi (beslenme bozuklukları), kolik (karın ağrısı), kabızlık, dispepsi (mide) gibi rahatsızlıklarda da etkilidir.

Pimpinellaanisum (Anason): Emziren annelerin ihtiyacı olan bor, kalsiyum, bakır, fosfor, demir, magnezyum, manganez, potasyum, sodyum, çinko, B1-B2 vitamini ve C vitamini bakımından zengindir. Anne sütünün az olduğu dönemlerde anne sütü miktarını  arttırmak için kullanılır. Anasonun gaz giderici özelliği ve hazımsızlık sorunlarını gidererek emzirmeye teşvik ettiği yüzyıllardır bilinir. Galagtogog etkisinin yanında mide ve bağırsak rahatsızları ve soğuk algınlığı içinde yüzyıllardır kullanılmaktadır.

Melisa officinalis (Oğulotu): Emziren annelerde süt artışına yardımcı olur. Avrupa da tıbbi kullanımı uzun bir geçmişe sahiptir. Melisa uykuya yardımcı ve sinirleri yatıştırıcı ajan olarak kullanılır. Ağrılı adet dönemlerinde, diş ağrısı, baş ağrısı, bağırsak krampları gibi sorunlarda da kullanılır.

Üzüm Suyu: Vitamin ve minareler açısından zengindir. Bebek ishallerinde ve dispepsi tedavisinde kullanılır. Annenin enerji ihtiyacını karşılar. Doğal tatlandırıcı olarak kullanılmıştır.

Hiçbir hazırlanma sorunu olmadan annelerin direk içebileceği MİLKPLUS’ın,  anne sütünü 24 ile 48 saat aralığındaarttırdığı  görülür.

Emziren annenin sıvı ihtiyacını gideren Milkplus anne sütü arttırıcı içecek, hazırlanma sorunu olmadan direk içilir.

Milkplus açıldıktan sonra buzdolabında 2 gün muhafaza edilebilir. 

Milkplus ‘tan minumum faydayı almak için açıldıktan sonra tüketilmelidir.

Ürün Hacmi: 125 cc

Benzer Ürünler