• ORİJİNAL

  ÜRÜN
 • ALICI KORUMA

  SİSTEMİ
 • GÜVENLİ

  ÖDEME
 • KOLAY

  İADE
MONOPOLY CHEATERS EDITION E1871
MONOPOLY CHEATERS EDITION E1871

MONOPOLY CHEATERS EDITION E1871 (Z14.HSB.A.E1871)

0,00
Marka : Hasbro
En Geç 3 İş Gününde Kargoda!

Hasbro ile eğlenceye hazır mısınız?

Oyuncaklardan video oyunlarına birçok farklı alanda eğlence ürünü sunan Hasbro ile hem siz hem de çocuklarınız eğlenirken öğrenmenin keyfini çıkarın.

Çocukların zihinsel ve fiziksel becerilerinin gelişmesini sağlayan Hasbro ürünleriyle sevdiklerinizin gelişimine katkıda bulunabilirsiniz.

Klasik Monopoly oyunundan daha farklı kurallara sahip olan ve hatta kendi kurallarınızı yazıp oynayabileceğiniz Monopoly Cheaters Edition ile tanışmaya hazır mısınız? İster başlangıç noktasında daha fazla para almaya çalışın isterseniz de mülklerinizi diğer oyuncularla değiştirmeye çalışın. Ne yaparsanız yapın, yakalanmayın! Yoksa oyun alanına kelepçelenmek zorunda kalabilirsiniz.

Monopoly’nin bu eğlenceli versiyonu Monopoly Cheaters Edition ile ailenizle ya da arkadaşlarınızla geçireceğiniz keyifli anlar sizi bekliyor!

Monopoly Cheaters Edition E1871 Teknik Özellikleri

Kutu boyutu: 4 x 40 x 27 cm

Dünyanın en eğlenceli emlak ticareti oyunu

Kutu içerisinde oyun alanı, plastik kelepçe ünitesi, 6 piyon, 15 Kural Bozan kartı, 22 Tapu Senedi kartı, 16 Şans kartı, 16 Kamu Fonu kartı, 16 otel, 2 zar, para destesi, banka kasası ve oyun kılavuzu bulunur.

2-6 kişi ile oynanabilir.

8 yaş ve üzeri tüm çocuklar için uygundur.