İşyeri ve eviniz için ihtiyaç duyacağınız bütün kırtasiye ürünleri bu kategoride sizleri bekliyor! 
Kırtasiye ürünleri olarak aklınıza gelecek bütün ürünleri rahatlıkla bulabileceğiniz bu kategoride hem çocuklarınızın okul ihtiyaçlarına hem ofisinizin ihtiyaçlarına uygun ürünleri bulabilirsiniz. 
Kırtasiye ürünleri okul araç ve gereçlerden çok daha fazlasını kapsamaktadır. İşyerinizde veya evinizde kullanabileceğiniz bir çok kırtasiye ürünleri bulunmaktadır. Nelerneler olarak geniş ürün çeşitliliği ile ihtiyacınız olabilecek bütün kırtasiye ürünlerini kaliteli ve uygun fiyat seçenekleri ile sizlere sunmaktadır. 

 

Kalem, Çizim Gereçleri 

 

Çeşitli kalem seçenekleri, mürekkep ve sarf malzemeleri ve tahta kalemleri gibi bir çok ürün çeşitlerinin bulunduğu kategoridir. 
Kurşun kalem, uçlu kalem ve rengarenk tükenmez kalem seçenekleri ile çocuklarınızın veya sizin ihtiyaçlarınızı karşılayacak geniş ürün seçenekleri; okulda veya ofiste kullanabileceğiniz renkli tahta kalemleri; çocuklarınız için rengarenk set halinde keçeli boya kalemleri; renk ve farklı uç seçenekleri ile pilot kalemler gibi aklınıza gelebilecek bütün ihtiyaçlarınız bu kategoride sizleri bekliyor. Noki, Mas ve Schneider gibi piyasanın en kaliteli markalarının ürünleri en uygun fiyatlarla!

 

Masaüstü Gereçleri 

 

Ofisinizde, iş yerinizde veya çalışma odanızda kullanabileceğiniz masaüstü araç ve gereçlerin bulunduğu kategoridir. 
Masaüstü organizerler, yapıştırıcılar, bant makineleri, kıskançlar, kalemlikler, zımba makineleri ve hesap makineleri gibi bir çok ürün çeşitini bulabilirsiniz. Fabrika ve depo gibi işyerlerinde veya öğrencilerinin okul projelerinde kullandığı maket bıçaklarıda bu kategoride bulunmaktadır. 

 

Dosyalama, Arşivleme

 

Bütün dosyalama ve arşivleme işlemlerinizde kullanmanız için gerekli dosya çeşitlerinin bulunduğu kategoridir. 
Noki ve Mas gibi piyasanın en kaliteli markaların ürün çeşitlerini bu kategoride bulabilirsiniz. Masaüstü dosyalamalar ve evrak düzenlemeniz için kullanabileceğiniz evrak rafı yine bu kategoride sizleri bekliyor. 

 

Yaka Kartı & Aksesuarları

 

Toplantılarda, fuarlarda ve büyük etkinliklerde personelleriniz için kullanım sağlayabileceğiniz yaka kartı ve aksesuarlarının bulunduğu kategoridir. Farklı yaka kartı seçenekleri ve aksesuarları kaliteli marka seçenekleri ile en uygun fiyatlarla sizleri bekliyor. 

 

Kağıt Ürünleri 

 

Deftler, not kağıtları, ajanda ve A4 kağıtları gibi ürünlerin bulunduğu kategoridir. Nelerneler, birbirinden farklı kapak tasarımları ile kaliteli kağıt özellikli defter çeşitlerini çocuğunuz ve sizler için sunuyor. Öğrenciler için ders çalışmayı daha eğlenceli hale getirecek rengarenk yapışkanlı not kağıtları ve rengarenk A4 kağıtlarıda bu kategoride sizleri bekliyor. 

 

Nelerneler'de Ofis & Kırtasiye Ürünleri

 

Geniş ürün yelpazesi ile işyerinizde ve evinizde ihtiyacınız olan bütün kırtasiye malzemeleri en uygun fiyatlarla nelerneler.com'da!
Kaliteli markaların ürün seçeneklerini bünyesinde bulunduran nelerneler, en iyi ürünleri uygun fiyat garantisi ile sizlerle buluşturuyor.