Parex Temizlik Ürünleri

 

Temizlik denince akla ilk gelen ürünlerin sahibi olan ve yenilikçi tasarımlarıyla ev, ofis ve diğer mekanların temizliğini hem pratik hem de eğlenceli hale getiren Parex nelerneler.com’da!

2011 yılında hayatına başlayan ve 81 ürünle pazara atılan Parex bugün 200’den fazla ürün çeşidiyle evlerimize konuk oluyor.

Türkiye’yi döner hazneli otomatik temizlik sistemi Twister ile ilk tanıştıran marka olan Parex, temizlikte yeni bir dönem başlattı. Kaliteli ve dayanıklı malzemeleri en yeni teknolojilerle birleştiren Parex ev temizliğinizi daha pratik hale getirmek için birçok farklı ürün sunuyor. Döner hazneli Twister’ın yanı sıra asansörlü sisteme sahip olan Parex Maestro ve tekerlekli kovasıyla taşıma sorunu olmadan temizlik yapmanızı sağlayan Parex Spinner temizlik kovasını piyasaya süren Parex ev bakım kategorisinde mutlaka tercih edeceğiniz farklı temizlik çözümleri sunuyor.

Siz de temizlikte öncü Parex ürünleriyle yaşadığınız her ortama hijyen getirebilirsiniz. Çünkü Parex sadece mop temizlik setleriyle değil mutfakta kullanabileceğiniz devrim niteliğindeki ürünleriyle de öne çıkıyor. Tencere ve tavalarınızı çizmeden nazikçe temizleyen Parex Powerball ovma teli, Parex kokulu çöp torbaları, her türlü kire karşı savaşan Parex Magic Sünger, yiyeceklerinizin tepsilere yapışmadan pişmesini sağlayan Parex pişirme kâğıdı gibi birçok ürünle mutfaklarınızda pratikliğin keyfini çıkarabilirsiniz.

Şık ve yenilikçi tasarımıyla evinize hijyen getiren Parex temizlik ürünleri nelerneler.com’da en uygun fiyat ve hızlı teslimatla hemen kapınızda!