₺15,90 KDV Dahil
₺20,67 KDV Dahil
₺11,90 KDV Dahil
₺15,47 KDV Dahil
₺34,90 KDV Dahil
₺45,37 KDV Dahil

Birlikte yaşam alanlarımızı paylaştığımız minik dostlarımızın ihtiyacı olan her türlü ürünü bulabileceğiniz kategoridir. 
Petshop deyince aklınıza gelebilecek; minik dostlarınızın beslenmesi, oynaması, uyuması ve tuvalet ihtiyacı gibi bir çok ihtiyaçlarına karşılık verecek ürünleri içermektedir. Kedi, köpek, kuş gibi evinizde beslediğiniz minik dostlarınızın yaşadıkları alanları daha iyi hale getirebilmeniz için geniş ürün çeşitleri nelerneler'de!

 

Evcil Hayvanınız İçin Mama Seçenekleri

 

Evcil hayvanlarınızın güzel beslenmesi ve doğru gıda takvilerini alması onların daha sağlıklı ve uzun ömürlü olmasında büyük rol oynar. 

Minik dostlarımızın küçüklüğünden büyüme dönemlerine kadar destekleyici ve doğru mama ile beslenmeleri gelişimleri için çok önemlidir. Yavru ve yetişkin dönemlerine uygun mama seçimide oldukça önemlidir. Kırmızı et ve beyaz et olmak üzere çeşitli besin gruplarını barındıran mama çeşitleri ile minik dostunuzun damak tadına en uygun mamayı bulabilirsiniz. 
Çeşitli gıda takviyeleri ve ödül mamaları ile minik dostlarınıza arada sürpriz yapabilirsiniz. Kafes hayvanları için çeşitli yulaf ve yem seçenekleri ile beslenmeleri için en uygun besinleri seçebilirsiniz. 

 

Temizlik Ve Bakım 

 

Beslenmek kadar temizlik ve bakımda minik dostlarınız için çok önemli bir unsurdur. Sağlıklı bir hayat sürmeleri için temizlik ve bakım gibi işlemlerini onlar için en doğru ve en iyi şekilde yapmanız gerekmektedir. 
Kediniz için en uygun kedi kumu dolu kedi tuvaleti onların tuvalet ihtiyacını en doğru şekilde karşılamasına yardımcı olur. Kafes hayvanlarınız için kafes zeminine yerleştireceğiniz talaş gibi ürünler tuvalet ihtiyaçları için yeterli olacaktır. 
Yıkanabilen ve tıraş edilebilen evcil hayvanlarınız için kullanabileceğiniz şampuan, tıraş makineleri ve bakım ürünleri ile minik dostlarınızın bakımını sağlayabilir ve tüylerinin sağlıklı bir şekilde kalmasını sağlayabilirsiniz. 

 

Evcil Hayvanlarınız İçin Oyun Zamanı 

 

Beslenme, tuvalet ve bakım gibi temel ihtiyaçlarının yanında oyun oynamakta evcil hayvanlarınız için çok önemlidir. Kedi veya köpek gibi evcil hayvanlarınız sizle birlikte eğlenceli aktiviteler yapmaktan çok keyif almaktadır. Birlikte eğlence dolu anlar geçirmeniz için yardımcı olacak evcil hayvan oyuncaklarıyla minik dostunuz ile daha sıkı bağ kurabilirsiniz. 
Köpeğiniz için atıp tutabileceği oyuncaklardan, kendi başına oynayabileceği peluşlara; kediniz için yakalamaya çalışırken komik anlarına şahit olacağınız oyuncaklar ve hem tırnakları için hem tek başına oynayabilecekleri tırmalama tahtalarına kadar onlar için tasarlanmış ürünlerle minik dostlarınıza eğlence dolu bir ortam yaratabilirsiniz. 

 

Nelerneler'de Petshop Ürünleri

 

Geniş ürün seçenekleri ile minik dostlarınız için en iyisini bulabileceğiniz bir çok ürün çeşitleri Nelerneler'de!
Gıda, eğlence, temizlik ve bakım gibi minik dostlarınızın ihtiyacı olacak her şey kaliteli ve uygun fiyat seçenelekleri ile nelerneler.com'da sizi ve minik dostlarınızı bekliyor.